KONTAKTY

Klub chovatelů dostihových chrtů Lednice
Korespondenční adresa - Václavkova 165
691 44 Lednice
napište nám
dostihová dráha Lednice GPS:
48°48´22.703"N, 16°47´58.850"E

NOVINKY

arr3REGISTRACE K PŘIHLÁŠKÁM !Majitelé jednoho psa, mohou využít registraci ke snadnému přihlášení. Po registraci zvířete, již... arr3Přihlášky k licenčním a tréninkovým běhům v den dostihu         Pokud přihlásíte svého psa k tréninkovým, či licenčním běhům v den dostihu, musí také...Pravidla pro dostihovou sezónu 2020

Vážení majitelé,

zde uvádíme pravidla patná pro dostihovou sezónou 2020. Věříme, že nebude problém je dodržovat:

 

Pravidla

každá doručená přihláška na náš E- mail bude potvrzena nejdéle do dvou hodin automatickým E-mailem. V případě, že na Vaši přihlášku nedostanete žádnou odpověď, považujte svoji přihlášku za nedoručenou (nepřijatou) a tudíž je nutné přihláškový formulář na www.chrtilednice.cz vyplnit znovu, dokud nedostanete potvrzení o přijetí přihlášky.

      

  • Při přihlášení účasti psa až na místě při přejímce v den dostihu bude navýšeno startovné o 100,-Kč/pes.

         Platba startovného nově převodem na účet, nebo on-line platbou. 

         V případě platby na místě, bude startovné navýšeno o 100,-Kč/pes.

                  

  • U licenčních či tréninkových běhů je třeba do Poznámky v přihláškovém formuláři vždy uvést typ běhu (sólo či společný) a počet běhů (1 nebo 2). Pro společné běhy doporučujeme majitelům mít předem domluvené konkrétní sparingpartnery. Toto je nutné opět uvést v poznámce, aby toto mohlo být pořadatelem schváleno a promítnuto při přípravě rozpisu běhů.
  • Změna typu běhu při přejímce - ze sóla na společný a opačně, nebo jakékoliv další požadavky ohledně změny oproti přihlášce bude opět promítnuto navýšením startovného o 100,-Kč/pes.
  • Tréninkové běhy v den dostihu budou umožněny jen psům majitelů, jejichž pes/psi se účastní dostihu (netýká se domluvených sparingů pro společné běhy)!
  • Ranní přejímka začne tréninkovými a licenčními běhy (8:00 – 8:45). Tyto běhy se začnou konat ihned po jejich přejímce! Apelujeme tedy na majitele, kteří budou mít psa přihlášeného na tyto běhy, aby byli přítomni hned na začátku přejímky. Jakmile proběhne přejímka tréninkových a licenčních běhů, bude se pokračovat přejímkou psů přihlášených do závodu (9:00 – 10:00). Ti, co budou přihlášeni k tréninku či licencím, ale dorazí později (nestihnou přejímku pro tréninkové a licenční běhy), budou moci svého psa/y pustit na jejich 1. běh ve 2. kole těchto běhů (tzn. před přestávkou, po rozbězích všech plemen) a na 2. běh po skončení finálových běhů všech plemen.
  • Kromě běžných kategorií klasiků, seniorů a sprinterů (jen u italských chrtíků a whippetů) je možné se přihlásit do kategorie:

SOLORACING - je určena pro všechna plemena. Podmínky účasti jsou: minimální věk 15 měsíců pro malá plemena (italský chrtík, whippet, sicilský chrt atd.) a 18 měsíců pro velká plemena, platná licence nebo tréninková karta, plemena podléhající měření musí mít splněno alespoň 1 měření, jehož výsledek je zaznamenán v tréninkové kartě. Psi běží s košíkem a dostihovou dečkou, ze zavřených boxů. Účastníci absolvují 2 běhy. Pořadí bude určeno na základě součtu obou časů. Ceny obdrží 1.-3. místa, pokud bude přihlášeno méně než 6 jedinců v pohlaví a plemeni, budou časy vyhodnoceny pro MIX.

 

Pořadí běhů bude tedy následovné:

*Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu

1/  1. kolo rovinek

2/  1. kolo tréninkových a licenčních sólo běhů (z malých boxů, pak velkých boxů)

3/  1. kolo tréninkových a licenčních společných běhů (z malých boxů, pak velkých boxů)

4/  1. kolo rozběhů

5/ 1. kolo soloracingu

6/  2. kolo rovinek

7/  2. kolo tréninkových a licenčních sólo běhů (z malých boxů, pak velkých boxů)

8/  2. kolo tréninkových a licenčních společných běhů (z malých boxů, pak velkých boxů)

9/ 2. kolo rozběhů

PŘESTÁVKA

10/ 2. kolo soloracingu

11/ finálové běhy

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

 

Výše startovného:

  • tréninkové a licenční běhy:

rovinka mimo dostih 60,-Kč/běh

rovinka v den dostihu 100,-/běh

1 běh mimo dostihový den 150-Kč/běh

1 běh v den dostihu 200,-Kč/běh

  • dostih:

500,-Kč/pes

450,-Kč/za každého dalšího psa stejného majitele

400,-Kč/pes - soloracing

senior 200,-Kč/pes

 

 

 

 

 

OGI3ZWNjO